fbpx
ScrollToTop

Festiwal Piękna – Katowice 6 – 8.12.2019

Gala finałowa wieńcząca 30. edycję Narodowego Konkursu Piękności zbliża się wielkimi krokami! Już 8 grudnia 2019 roku, 24 najpiękniejsze Polki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2019.
Relacje na żywo z tego wydarzenia obejrzycie Państwo o 20:00 na Polsacie.

7 grudnia Kandydaci z całego świata powalczą o tytuł Mistera Supranational 2019, natomiast 6 grudnia kandydatki z całego świata powalczą o tytuł Miss Supranational 2019.

Gospodarzem koncertu finałowego, stanowiącego część Festiwalu Piękna, będzie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, a sama Gala odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od 30 lat czuwamy nad wyborem najpiękniejszej Polki.

Konkurs co roku odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone Panie biorą udział w ćwierć finale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej.

Miss Polski to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu zarówno w kraju jak i na świecie.

Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga 4 milionów widzów.