fbpx
ScrollToTop

Duet fotografów – Light Lens

Witajcie na naszej stronie.

Oto my: Kasia i Grzegorz – razem tworzymy markę Light Lens. Skoro udało Wam się tutaj trafić, miło nam, że chcecie nas poznać oraz dowiedzieć się jak pracujemy.

Zajmujemy się fotografią w wielu wymiarach m.in.: fotografia produktowa, modowa oraz ślubna. W wolnym czasie zwiedzamy ciekawe miejsca i fotografujemy przyrodę oraz ciekawą architekturę.

Wiemy, że każdy z Was ma inny gust, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zawsze stawiamy na jakość, a nie na ilość.

Poznajcie każdego z nas.

Katarzyna Grzegorczyk [Kaniewska]

Fotograf z zamiłowania. Doświadczenie zdobywała ucząc się na własnych próbach i błędach.

Ma 26 lat. Fotografia stała się jej pasją, gdy miała 6 lat.

Jej prace zostały nagrodzone w kilku konkursach. Jest laureatką świętokrzyskiego Festiwalu Scyzoryki 2015 w kategorii fotografia. Ostatnio można było zobaczyć jej prace na wystawie w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Uczestniczyła w kilku warsztatach fotograficznych, lecz głównie jest samoukiem.

W fotografii lubi pokazywać detale oraz emocje. Główne zamiłowanie to fotografia krajobrazu, macro oraz fotografia produktowa.

Zdecydowane, szybkie i celne kadry to podstawa.

W fotografii ślubnej skupia się na ukazaniu emocji osób fotografowanych oraz uchwyceniu szczegółów, których nie potrafią dostrzec goście weselni oraz para młoda.

Grzegorz Grzegorczyk

Fotograf z zamiłowania. Doświadczenie zdobywał podczas licznych warsztatów fotograficznych w Warszawie, Łodzi oraz Krakowie.

Ma 32 lata a fotografią pasjonuje się od 6 roku życia.

Na co dzień grafik, fotograf oraz webmaster w jednej z kieleckich agencji reklamowych. Dzięki swojej pracy rozwija pasję jaką jest fotografia produktowa, reportażowa oraz fotografia wnętrz.

Jego fotografie widnieją na wielu reklamach, magazynach i stronach internetowych w Kielcach oraz całej Polsce. Startował w kilku konkursach fotograficznych. Ostatnia praca pokazała się na wystawie w WDK w Kielcach.

Pasjonuje się również fotografią analogową – tradycyjną.

Fotografia ślubna to kolejna z jego pasji. Tutaj przydają się jego umiejętności reporterskie. Wszelkiego rodzaju szerokie kadry oraz subtelne portrety to jego bardzo mocna strona.