fbpx
ScrollToTop

III Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2020 – Szalone party Marka Sierockiego

W weekend 8-9 sierpnia o godz. 20:45 TVP2 zaprasza widzów na „Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach” . Na scenie wystąpią największe gwiazdy m.in.: Zenon Martyniuk, Fun Factory, Boys, Dr. Alban, Weekend, 2Unlimited, Bayer Full.

To wyjątkowe wydarzenie muzyczne po raz trzeci odbędzie się w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Tym razem do wspólnej zabawy zaprasza Marek Sierocki, który będzie pełnił dwie role – prowadzącego i DJ-a.

W sobotę na scenie amfiteatru Kadzielnia wystąpią: Zenon Martyniuk, Dr. Alban, FunFactory, Boys, Bayer Full, F.R. David, Piękni i Młodzi, Daj To Głośniej, Weekend, After Party, Jorrgus, Classic, 2 Unlimited, Ronnie Ferrari. W roli prowadzących zobaczymy: Izabellę Krzan, Tomasza Kammela i Marka Sierockiego, a relację zza kulis przedstawi Mateusz Szymkowiak.

W niedzielę publiczność i widzowie będą się bawić w rytmie piosenek w wykonaniu: FunFactory, Boys, Classic, 2 Unlimited, Extazy, Power Play, CamaSutra, Dr. Alban, Zenon Martyniuk, MiG, Piękni i Młodzi, Weekend, Jorrgus, Mejk, Baby Full, Daj To Głośniej i Bayer Full. Koncert poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i oczywiście Marek Sierocki, a zza kulis będzie ich wspierać Mateusz Szymkowiak.

Największe gwiazdy, bogaty repertuar, wspaniała scenografia festiwalu sprawią, że będzie to weekend pełen pozytywnych emocji i znakomitej zabawy.